PhotoChris

 

Strony internetowe: www.PhotoChris.com ukazały się na Internecie w roku 1999-tym i były co roku poprawiane i uzupełniane do roku 2009-go, kiedy to program, którym były opracowane i uzupełniane, został ostatecznie wycofany z użytku i serwer na którym się znajdowały zakończył jego obsługę. Tym niemniej strony te nadal pozostały na Internecie i można je aktualnie oglądać w dalszym ciągu. Niestety, nie mogę ich już poprawiać i stają się coraz bardziej "retro"!

Rozpocząłem już opracowywanie nowej wersji stron PhotoChris, ale wymaga to dużo czasu, posiadania kosztownych programów, jak suity Adobe, Sony, itp., oraz... nauki najnowszych języków informatycznych, jak: XHTML, Java, CSS, JQuery, i innych. Mam nadzieję, że dam jeszcze radę zaprezentować Państwu moje cenione bardzo na całym świecie strony PhotoChris w nowej, bardziej dynamicznej i... interaktywnej wersji.

A narazie zapraszam Państwa na stare strony poświęcone głównie moim podróżom i fotograficznym awanturom z nimi związanych. Starałem się pokazać odległe i często mało znane zakątki naszej planety Ziemi, widziane i opisane przez autora zdjęć, który, pracując jako geodeta na trudnych międzynarodowych Projektach inżynieryjnych, docierał często tam gdzie turystów się jeszcze nie spotykało. Mam nadzieję, że "wędrując" po moich stronach, spędzą Państwo czas nie tylko przyjemnie, ale również dowiedzą się czegoś nowego. Życzę przyjemnej "podróży" na: www.PhotoChris.com!